"Pipi NITOLIC" súprava na elimináciu vší ľudkých

Popis

 

Nitolic je zdravotnícka pomôcka triedy I na použitie pri eliminácii vši. Vďaka použitej technológii „O-efektu“ produkt zaručuje rýchle a rovnomerné pokrytie parazitov na vlasoch, vďaka čomu je ošetrenie jednoduché, plne efektívne a nevyžaduje opätovné vykonanie. Nitolic bojuje proti všetkým vývojovým štádiám vší - hníd, lariev a dospelých. A mechanické pôsobenie produktu vylučuje vývoj odolnosti parazitov voči prípravku. Výrobok neobsahuje pesticídy, čo umožňuje jeho bezpečné použitie. Pokiaľ ide o senzorické hodnoty - Nitolic pekne vonia a ľahko sa opláchne.

Veľkou výhodou našej značky je aj sada na komplexné ošetrenie vší hlavy. Okrem kvapaliny na ošetrenie vší obsahuje súprava okrem iného prípravok Nitolic Nit Remover, ktorý uľahčuje vyčesávanie hníd, ktoré sú pripevnené k vlasom pomocou cementového spojiva, ako aj Nitolic Wash, ktorý je doplnkom k umývaniu posteľnej bielizne, uterákov alebo odevov, ktoré boli v kontakte s infikovanou osobou.

Sada Nitolic je jediný produkt na trhu, ktorý umožňuje taký dôsledný prístup k problému vší vši.

Pokiaľ ide o boj proti všiam, Nitolic je v Poľsku číslo jedna. Je k dispozícii aj vo viac ako 30 krajinách sveta, vrátane USA, Egypta, Jordánska, Chorvátska a Ruska.

Viac informácií o produktovej rade Nitolic je k dispozícii na našom webe https://nitolic.pl/ na ktorý vás srdečne pozývam.

Distribútor pre SR: Avalanche extra EU s. r. o., 0902799966, 0948255133, info@avalan.sk

www.avalan.sk

OBCHODNÍ PARTNERI

©2014 BORAFEST . All Rights Reserved. • Designed by bora fest